Novinky e-mailom
NENECHAJTE SI ÚJSŤ:
novinky, výhodné punuky, darčeky, súťaže ...
Prihláste sa k odberu noviniek e-mailom
Meno: *
Priezvisko: *
Ulica a číslo: *
Mesto: *
PSČ: *
E-mail*:
Telefón:

Grenoo.sk Slovakia - UTERÁKY A NÁVLIEČKY GRENO - HOTELOVÉ A REKLAMNÉ UTERÁKY, BAVLNENÉ NÁVLIEČKY, PREHOZY A PRESTIERADLA

sk cz hu pl

Reklamné predmety? Firemné uteráky viac ako praktický reklamný textil! - Tlačový servis

Podľa štúdie nemeckej nezávislej asociácie pôsobiacej v oblasti reklamy GWW, (GWW Gesamtverband der Werbeartikel-Wirtschaft v Dusseldorfe) používatelia reklamných predmetoch najviac oceňujú praktickosť a osožnosť darčeka. Pri výbere reklamných predmetov by ste mali klásť dôraz na to, aby prezenty uspokojili potreby čo najširšieho spektra vašich obchodných partnerov. Let balónom je dozaista veľmi originálny prezent, ale je potrebné si položiť otázku...

"Bude po tom túžiť aj 55 ročný riaditeľ či mamička po materskej dovolenke?"

Ak si však vyberiete predmet, ktorý bude dotyčný užívať každý deň a možno aj niekoľko krát za deň, efekt reklamného predmetu bude opakovaný a dlhodobý. Ideálnym príkladom praktického reklamného predmetu so širokým záberom sú reklamné uteráky a osušky. O tom, že firemné uteráky nie sú iba trendovou záležitosťou nás už vyše 20 rokov utvrdzujú naši spokojní firemný zákazníci v segmentoch B2B a HORECA. Reklamné predmety na mieru - rýchlo a jednoducho

Dlhoročné skúsenosti v oblasti výroby textílií, ako aj široký sortiment vyše 130 kolekcií uterákov a osušiek nám umožňuje pripraviť reklamné darčeky presne podľa vašich požiadaviek, s ohľadom na cieľovú skupinu, rozpočet, či firemnú identitu.

Ako výrobca disponujeme 3 typmi technológií výroby reklamných uterákov:

1. Vyšívanie loga na uteráky, osušky a župany

Najrýchlejším a najlacnejším spôsobom, ako umiestniť logo na uteráky alebo župany je jeho vyšívanie. Garantujeme kompletnú realizáciu od návrhu, cez realizáciu výšivky až po dodanie a to už do 7 dní.

Firemné uteráky s vyšitým logom - reklamný textil

Vaše logo vyšijeme všade a na všetko!

2. Predtlačený reliéf loga na uterákoch a osuškách („vodoznak“)

Obľúbeným typom firemných uterákov stredných a veľkých spoločnosti sú uteráky s reliéfom loga. Pre túto technológiu sa najčastejšie používajú jednofarebné uteráky a osušky, kde „predtlačené“ logo najlepšie vynikne.

Reklamné a hotelové uteráky s reliefom loga

3. Farebne pretkávané uteráky

Vlastný uterák a osuška od A – Z?
Nič jednoduchšie! Ako jeden z mála výrobcov v Strednej Európe ponúkame možnosť firemnej či hotelovej klientele navrhnúť si vlastný dizajn, rozmer, či  materiál z ktorého budú reklamné ručníky vyrobené. Technológia farebného pretkávania uterákov umožňuje logo, text, vzor vytkať v  ľubovolnej veľkosti a umiestniť ho nielen na samotný uterák ale aj na bordúru (okraj).

Farebne tkané reklamné uteráky a osušky - firemný textil

Darčekové balenia firemných uterákov

Podľa vášho želania reklamné uteráky zabalíme do rôznych typov darčekových balení. V ponuke máme prútená tácky, koše, krabicové balenie či balenie do ozdobného papiera.

Darčekové balenie reklamných uterákov  s výšivkou loga - Rossignol cukrík Firemené uteráky a osušky s logom v krabicovom balení Greno Set reklamného uteráka a osušky s logom v prútenej tácke Prezent pre obchodného partnera - reklamný predmet - fľaša z uteráka

Prečo uteráky a osušky Greno?

Sme jedným z najväčších výrobcov uterákov a osušiek v Strednej Európe. Ponúkame Zásadne iba prírodné materiály zo 100% bavlny, mikrobavlny, ľanu, bambusového vlákna. Všetky produkty spĺňajú najprísnejšie kritéria kvality OEKO-TEXT Standard 100 a sú vyrobené v EU.

Zásady greno - Prírodný materiál - bezpečný produkt - ochrana životného prostredia

Výdavky na reklamné predmety v hodnote neprevyšujúcej 16,60 € za jeden predmet z pohľadu zákona o dani z príjmov sú považované za daňové.

JE TO JEDNODUCHÉ A RÝCHLE:

Kontaktujte nás, pomôžeme Vám s výberom z viac ako 130 kolekcií uterákov a zabezpečíme kompletnú realizáciu už do 7 dní!

Otázka / rýchlý dopyt Darčekové sety uterákov a osušiek Viac referencií reklamných uterákov

Pridané dňa: 13.03.2014 11:00:29
Naši partneri: