Novinky e-mailom
NENECHAJTE SI ÚJSŤ:
novinky, výhodné punuky, darčeky, súťaže ...
Prihláste sa k odberu noviniek e-mailom
Meno: *
Priezvisko: *
Ulica a číslo: *
Mesto: *
PSČ: *
E-mail*:
Telefón:

Grenoo.sk Slovakia - UTERÁKY A NÁVLIEČKY GRENO - HOTELOVÉ A REKLAMNÉ UTERÁKY, BAVLNENÉ NÁVLIEČKY, PREHOZY A PRESTIERADLA

sk cz hu pl

Greno for Kids - detské návliečky, uteráky, župany a deky - Tlačový servis

V minulom roku výrobca Greno uviedol jedinečnú produktovú líniu určenú pre deti - Greno for Kids. Predstavili v nej nádherne mäkké portugalske župany v obľúbených detských farbách - fuksie, modrej a žltej. Kúpeľnové plášte z mikrobavlny sú príjemné na dotyk, s praktickou kapucňou chrániacou hlavu a s dokonalou absorbciou vody. Veľkú univerzálnosť využitia, deti ocenia pri použití doma, na pláži, či pri bazéne.

Detský uterák Greno Tofik Uteráky a osušky pre deti - Greno Macko new

V kolekcií Greno for Kids majú osobitné miesto najmä detské uteráky. Uteráky z prírodnej bavlny sú veľmi jemné pri kontakte s detskou pokožkou, ozdobené deckými vzormi. Hračkami v kolekcií Toys, mačičkami v kolekcií Tofik a veselými africkými zvieratami v ultra jemnej kolekcií uterákov a osušiek z mikrobavlny Safari, ktoré rozžiaria detský kútik v kúpelní.

Detské ručníky a župany Raj Detské uteráky a osušky Safari

Najväčšej popularite medzi detskými uterákmi Greno sa tešia nádherné mäkké ručníky Raj pre deti - kombinácia jemnosti mikrobavlny a jedinečných antibakteriálnych a antiseptických vlastnosti ľanu. Hygroskopické a vzdušné ľanové uteráky nespôsobujú podráždenie, čo je veľmi dôležité pre všetky deti, najmä ale pre často alergickú kožu batoľat. Bordúra zdobená delfínmi alebo kačičkami sa páči dievčatám aj chlapcom. Osuška, uterák a župan z rovnakej kolekcie budú obľúbenými detskými spoločníkmi po večernej kúpeli.

Detské saténové posteľné obliečky Greno Posteľné návliečky pre deti z bavlneného saténu

Línia produktov Greno for Kids sa obohatila o vysoko kvalitné detské posteľné návliečky z bavlneného saténu. Roztomilé vzory zvierat - psa a medveďa inšpirujú deti k pokojným a sladkým snom. Pastelové farby a trendové bodky na posteľnej bielizni pomáhajú deťom zaspať. Obliečky sú v bežných rozmeroch 140x200 a v rozmeroch vhodných do postieľky a zapínanie majú  na atestovaný zips.

Taktiež pre deti v predškolskom veku - fanúšikov kultových rozprávok máme špeciálne sady posteľnej bielizne. Disney postavy Macko Pú, Autá a lietadlá zaiste vyčaria úsmev na tvary našich ratolestí. Všetky produkty Greno pre deti, spĺňajú najprísnejšie kriteréria bežpečnosti produktov Oeko-tex Standard 100. 

Pridané dňa: 12.06.2014 10:55:46
Naši partneri: