Novinky e-mailom
NENECHAJTE SI ÚJSŤ:
novinky, výhodné punuky, darčeky, súťaže ...
Prihláste sa k odberu noviniek e-mailom
Meno: *
Priezvisko: *
Ulica a číslo: *
Mesto: *
PSČ: *
E-mail*:
Telefón:

Grenoo.sk Slovakia - UTERÁKY A NÁVLIEČKY GRENO - HOTELOVÉ A REKLAMNÉ UTERÁKY, BAVLNENÉ NÁVLIEČKY, PREHOZY A PRESTIERADLA

sk cz hu pl

Odberatelia - Tipy pre Vás

Klienti B2B

Zvlášť? náročnými sú klienti zo sektoru Business To Business, pre ktorých sú najdôležitejšími rýchly servis, dostatočné skladové zásoby, pružnos?ť a individuálne prispôsobenie sa každej ponuke. Jedným z najzaujímavejších reklamných nosičov je pre nich určite uterák. Uterák s vyšitým alebo natlačeným logom je veľmi dobrý nápad na darček pre obchodných partnerov, zamestnancov alebo ako odmena vrámci vernostného programu.

Klienti zo sektora B2B sa rozhodujú pre spoluprácu s firmou Greno z dôvodu istoty, že ich objednávky budú vybavené rýchlo a efektívne. Vďaka udržiavaniu nepretržitej úrovne skladových zásob sme schopný rýchlo vybavi?ť aj najväčšie objednávky.

Firmy zo sektoru B2B hľadajú nové zaujímavé nápady na darčeky pre vernostné programy, bonusy pre zamestnancov, spomienkové predmety pre obchodných partnerov, zaujímavé a neštandartné nosiče reklamy. Najčastejšie požiadavky na predmety tohto typu sú užitočnosť? a osožnosť? pre každého spotrebiteľa, univerzálnosť?, farebná zaujímavosť? a vhodný povrch pre umiestnenie firemnej značky. Odpoveďou na tieto požiadavky sú výrobky ponúkané firmou Greno, zvláš? uteráky a župany. Vyrobené z materiálov najvyššej kvality, hebké a mäkké, v širokej farebnej škále sú ideálnym riešením pre moderných podnikateľov.

Jednou zo základných požiadaviek kladených zo strany firiem zo sektora B2B je servis. Vzhľadom na výbornú logistiku a zvlášť? vyčlenené oddelenie pre obsluhu klientov B2B je Greno v stave dodať? objednaný tovar behom 24 hodín a pri objednávkach prispôsobených individuálnym požiadavkám klientov sa zvlášť? snažíme maximálne skrátiť? čas realizácie.

Ďalšou dôležitou požiadavkou klientov Greno je umiestnenie loga firmy. Uterák je zaiste najlepším jeho nositeľom vzhľadom na veľký reklamný povrch. Existuje tiež možnosť? umiestnenia firemnej značky na vrecku županu. Najväčšej obľube sa teší výšivka, ktorá je najrýchlejšou a relatívne lacnou formou reklamy. Logo v podobe výšivky vyrábame v Poľsku, čo zrýchľuje termín realizácie. Pri veľkých počtoch objednaných uterákov existuje možnosť? vlisovania symbolu. Táto technika je aplikovaná priamo vo výrobniach v Portugalsku, čo zvyšuje cenu a predlžuje čas realizácie. Na hotové výrobky sú prišívané špeciálne visačky a následne je každý výrobok zabalený do vkusnej škatuľky podľa želania zákazníka. Firma Greno má vlastné grafické oddelenie, vďaka čomu je celý návrh vypracovaný a zrealizovaný od začiatku do konca bez zbytočného angažovania klienta. Obchodný partner potvrdzuje predbežný návrh, celok je spracovaný podľa jeho individuálnych požiadaviek.

Pridané dňa: 16.01.2013 14:04:41
Naši partneri: