Novinky e-mailom
NENECHAJTE SI ÚJSŤ:
novinky, výhodné punuky, darčeky, súťaže ...
Prihláste sa k odberu noviniek e-mailom
Meno: *
Priezvisko: *
Ulica a číslo: *
Mesto: *
PSČ: *
E-mail*:
Telefón:

Grenoo.sk Slovakia - UTERÁKY A NÁVLIEČKY GRENO - HOTELOVÉ A REKLAMNÉ UTERÁKY, BAVLNENÉ NÁVLIEČKY, PREHOZY A PRESTIERADLA

sk cz hu pl

Farby v kúpeľni - Tipy pre Vás

Farby v kúpeľní

Pri navrhovaní farieb do kúpeľne venujeme zvláštnu pozornosť doplnkom, pretože práve tie tvoria atmosféru interiéru. Uteráky budú určite elegantným doplnkom celku. Môžeme ich prispôsobiť celkovému tónu alebo naopak, vybrať si ich na princípe kontrastu a avantgardy. Ľuďom, ktorí chcú relaxovať v „domácom kúpeli” odporúčame neutrálnu krémovú a bielu. Ak máte veľkú rodinu, s praktických dôvodov sa oplatí vybrať pre každého člena rodiny špeciálnu farbu. Podľa záujmov vyberte každému uterák s motívom alebo aplikáciou, ktorý je preňho zaujímavý. Najmladším sa určite zapáčia veselé pastelové uteráky.

Najčastejšie si uteráky vyberáme podľa farby interiéru, snažíme sa vybrať si výrobok v takom istom tónovaní tak, aby tvoril doplnok celku a nezanášal neužitočný chaos. Takéto riešenie je určite vhodné pre ľudí, ktorí si cenia tradičnú eleganciu, perfekcionalistov v každom ohľade, ktorí neznášajú miešanie rozličných štýlov. Zvlášť pre takýchto klientov tvoríme výrobky v širokej farebnej škále, aby si každý mohol nájsť niečo pre seba. Odporúčame nadčasovú hnedú alebo najmodernejšiu amarantovú či popolavú.

Naše kúpeľne nemusia byť vždy „štandartné”. Sú predsa ľudia, ktorí majú radi avantgardu, provokáciu a zbožňujú miešať rôzne štýly. Interiéry u nich sú bláznivé, dynamické, krikľavé. Takýmto klientom poradíme pri výbere doplnkov na princípe kontrastu. Uteráky musia byť intenzívne, v sýtych farbách: tyrkysovej, fialovej, ostrej ružovej a pistáciovej.

Občas sa predsa len oplatí úplne sa vyhnúť farebnosti. Kúpeľňa je pre niektorých domácim kúpeľom, oázou kľudu, kde sa môžu skryť po celodennej ťažkej práci. Horúci kúpeľ vo voňavej pene je najlepšou metódou pre upokojenie a relax. Ľuďom vnímajúcim kúpeľňu takto rozhodne radíme vybrať si silne farebne tónované doplnky. Uteráky musia byť krémové, béžové alebo dokonca sterilne biele, aby nič neprekážalo nášmu večernému odpočinku.

Firma Greno má tiež zvláštne odporúčanie pre veľké rodiny. V náhlivosti sa ľahko siahne na „cudzí” uterák. Pre uľahčenie odporúčame vybrať každému členovi rodiny uterák inej farby. Môžeme ho zároveň prispôsobiť charakteru danej osoby alebo vybrať preňho motív podľa jeho záľub.

Výber riešení je veľmi široký, zvlášť v prípade detí. Každé dieťa je iné, od začiatku k nim pristupujeme individuálne – v závislosti na charaktere a osobnosti. Odporúčame vybrať pre naše deti odtiene veselej pastelovej: pre dievčatká pistáciové farby, slnečnú žltú, šťavnatú farbu pomarančov, amarantovú a pre chlapcov sýtu zelenú, chutnú karamelovú, belasú mora. Pre niekoľkoročné deti, ktoré už začínajú mať vlastný vkus a záujmy radíme vybrať uteráky s nejakým zaujímavým motívom, ktorý pritiahne ich záujem. Najnáročnejšou vekovou skupinou sú deti v puberte, ktoré majú už vlastné záujmy, vyhranený vkus a individuálny štýl. Pre nich odporúčame vybrať uterák v súlade s ich záľubami, napríklad pre milovníkov koní uterák s aplikáciou koňa v prírodných farbách zeme. Obdivovateľom športu a fitnessu sa zapáči uterák s nápisom Sport.

Pri výbere uterákov pamätajme, že to nie sú výrobky, ktoré musíme používať dlhé roky. Môžeme ich často meniť v závislosti od nálady, módy, ročného obdobia, zmeny záľub. Vďaka výmene niekoľkých doplnkov môžu naše interiéry veľmi ľahko, rýchlo a pri relatívne nízkych výdavkoch získať nový rozmer a charakter.

Pridané dňa: 28.12.2012 13:01:34
Naši partneri: