Novinky e-mailom
NENECHAJTE SI ÚJSŤ:
novinky, výhodné punuky, darčeky, súťaže ...
Prihláste sa k odberu noviniek e-mailom
Meno: *
Priezvisko: *
Ulica a číslo: *
Mesto: *
PSČ: *
E-mail*:
Telefón:

Grenoo.sk Slovakia - UTERÁKY A NÁVLIEČKY GRENO - HOTELOVÉ A REKLAMNÉ UTERÁKY, BAVLNENÉ NÁVLIEČKY, PREHOZY A PRESTIERADLA

sk cz hu pl

Darčeková dilema - Tipy pre Vás

Darčeková dilema

Kúpa vhodného darčeka je pre každého veľkou výzvou. Vďaka výrobkom firmy Greno: uterákom najvyššej kvality, županom, posteľnej bielizni, obrusom a povliečkam sa tento výber stáva jednoduchším. Musíme pamätať len na jedno, na výber farby a vzorky výrobku pasujúcej k interiérovému vybaveniu a aj na záľuby a koníčky obdarovávaného.

Ak sme si nie istý, či sa náš darček zapáči, vyberme neutrálne, tónované farby a univerzálne vzorky.

Dary kupujeme viackrát do roka: pred Veľkou nocou, Vianocami, výročiami, narodeninami, meninami, sobášmi a desiatkami ďalších príležitostí. Taktiež firmy zo sektora B2B sa často zamýšľajú nad výberom odmien pre vernostné programy alebo univerzálnym darčekom pre svojich obchodných partnerov, klientov i zamestnancov.

Firma Greno vychádza v ústrety požiadavkám trhu a pripravila bohatý výber predmetov určených špeciálne pre takéto príležitosti vo veľmi vkusných obaloch.

Pri znalosti vkusu a obľúbených farieb oslávenca môžeme dokonalo prispôsobiť darček vybaveniu interiéru. Ak sa obávame, že neuhádneme vkus obdarovanej osoby, radíme vám vybrať si univerzálne nadčasové farby, ktoré nikdy nevychádzajú z módy a budú sa hodiť do každého interiéru. Odporúčame tónované farby: krémovú, teplú béžovú alebo tradičnú hnedú. Samozrejme, že najľahšie je vyberať darček pre niekoho, koho výborne poznáme. Vhodný výrobok je možné prispôsobiť nie len farbe miestnosti ale k charakteru príslušnej osoby. Greno má k dispozícii veselé návrhy pre dynamických ľudí, tradičné pre tých, čo si cenia klasiku, elegantné pre vytríbený vkus a s motívmi hoby pre tých, čo radi pestujú nejaké záľuby.

Najväčšie pochybnosti vzbudzujú vždy svadobné dary. V súlade so starou poľskou tradíciou nevesta prinášala vo vene celé sady posteľnej bielizne, prikrývok, vankúšov a obrusov. Teda tradičnými poľskými darmi sú úžitkové predmety, užitočné pre každú domácu pani s nadčasovými elegantnými vzorkami. Firma Greno ponúka svojim klientom práve takéto návrhy. Krásne kvalitné uteráky, saténovú a bavlnenú posteľnú bielizeň s unikátnymi vzorkami, mäkké a prítulné župany, elegantné obrusy sú odpoveďou na uvedené dilemy. V peknom balení a v štýlových sadách sú ideálnymi riešeniami pre každú príležitosť. Predovšetkým sú to bezpečné výrobky s veľkou úžitkovou hodnotou. Takýto darček má nadčasový charakter a určite sa zíde v každej miestnosti.

Pri rozhodovaní sa o kúpe daru musíme venovať pozornosť aj jeho baleniu. Ponúkame vám elegantné balenia, vhodné pre príležitosti a hlavne ekologické. Všetky tieto požiadavky výrobky firmy Greno spĺňajú. V rámci starostlivosti o životné prostredie navrhujem obaly vyrobené z prírodných vlákien a zložiek, ozdobené ekologickou rafiou (namiesto umelohmotných stužiek) a prírodnými sušenými rastlinami. V závislosti od udalosti máme na výber rôzne druhy obalov. Krásne veľké prútené koše sú ideálne pre svadobný dar, zas malý darček bude elegantne vyzerať na prútenej tácke alebo v obruči. Tiež máte možnosť vybrať si hotové sady uterákov vo vkusných škatuľkách zo série Lorenzzo, Finera alebo Palazzio. Každý výrobok môžeme zabaliť na individuálne želanie zákazníka podľa hrúbky peňaženky.

Pridané dňa: 19.08.2013 07:52:47
Naši partneri: