Novinky e-mailom
NENECHAJTE SI ÚJSŤ:
novinky, výhodné punuky, darčeky, súťaže ...
Prihláste sa k odberu noviniek e-mailom
Meno: *
Priezvisko: *
Ulica a číslo: *
Mesto: *
PSČ: *
E-mail*:
Telefón:

Grenoo.sk Slovakia - UTERÁKY A NÁVLIEČKY GRENO - HOTELOVÉ A REKLAMNÉ UTERÁKY, BAVLNENÉ NÁVLIEČKY, PREHOZY A PRESTIERADLA

sk cz hu pl

Poslanie a hodnoty

Ako líder v bytovom textile odvážne formujeme nové trendy, zavádzame pokrokové technológie a s obľubou vytvárame unikátne kolekcie.
Naše hodnoty a poslanie 
Prísne dbáme na dodržovanie firemných hodnôt
Profesionalita:
Vo všetkom, čo robíme, v každej fáze našej práce sa snažíme svedomito vykonávať? svoje povinnosti. Naši klienti môžu vždy počíta? s odborným a kompetentným servisom.

Inovácie:
Ako prvý na trhu zavádzame najnovšie výrobné technológie, prinášame nové trendy európskej aj svetovej módy a presadzujeme moderné vzory.

Kvalita:
V záujme našich klientov vynakladáme značné úsilie na to, aby každý výrobok, nezávisle od cenovej úrovne, bol vždy dokonalým v svojom segmente. Všetky naše výrobky splňajú európske normy a štandardy. Potvrdzujú to početné ocenenia najvyššej kvality, ktoré udeľujú našim výrobkom nezávislé vládne i mimovládne organizácie.

Ekológia:
Chránime životné prostredie, v ktorom žijeme. Presadzujeme ekologické obaly, prírodné ozdoby, sušené rastliny. Vyvíjame a podporujeme technológie, ktoré chránia naše prostredie a prírodu.

Ľudia:
Vážime si našich klientov a pracovníkov, snažíme sa vytvoriť? všetkým príjemnú atmosféru. Nie sme nevšímaví k nespravodlivosti. Pomáhame tým, ktorí to potrebujú, organizujeme charitatívnu činnosť?, sponzorujeme najlepších.

Naši partneri: