Novinky e-mailom
NENECHAJTE SI ÚJSŤ:
novinky, výhodné punuky, darčeky, súťaže ...
Prihláste sa k odberu noviniek e-mailom
Meno: *
Priezvisko: *
Ulica a číslo: *
Mesto: *
PSČ: *
E-mail*:
Telefón:

Grenoo.sk Slovakia - UTERÁKY A NÁVLIEČKY GRENO - HOTELOVÉ A REKLAMNÉ UTERÁKY, BAVLNENÉ NÁVLIEČKY, PREHOZY A PRESTIERADLA

sk cz hu pl

O firme

To čo robíme, robíme hlavne pre Vás - naších zákazníkov.

Podobne ako protagonista povesti Douglasa Adamsa „Autostopom po Galaxii ",  i firma Greno prešla dlhú cestu, ktorej jedným z cieľov bolo vymaniť? uterák z tieňa denného stereotypu, a umiestniť ho do domácnosti  ako žiaru veľkého sveta, pre potešenie tela aj oka.

Počas našej 20 ročnej existencie Greno, sme poctivo a pozorne načúvali požiadavkám zákazníkov. Snažili sa vytvárať? produkty práve pre naších zákazníkov, splňať ich predstavy a želania. Putovali sme krajinou textílií a objavovali sme pozoruhodnú rozmanitosť? a farebnosť? tohto mikrokozmu.

Stretli sme po ceste veľa príjemných ľudí: klientov, výrobcov, dodávateľov...  Všetci boli a sú nadšenci s hlbokou znalos?ťou a láskou k textíliám. Ako nováčikovia sme s udivením spoznávali rozmanitosť? chutí Japoncov, ktorí majú radi minimalistický uterák, tenký ako ryžový papier, ale napriek tomu dokonale absorbujúci vodu. Sledovali sme Američanov, Talianov a Španielov, ktorí sa vášnivo zamotávali do obrovskej, teplej a našuchorenej osušky. S očakávaniami sme rozlúštili kontrastné sympatie slovenských, poľských, českých, maďarských zákazníkov. Niektorí si vyberali z najmódnejších a bláznivých vzorov a farieb, zatiaľ čo iných zaujali tradičné kategórie s klasickými vzormi.

Väčšina našich zákazníkov očakáva najvyššiu kvalitu!

Naše znalosti o textíliách sa neustále rozvíjajú. Každý deň, otvárame nové dvere, za ktorými na nás čakajú tajomstvá najvyššej kvality, ľahké prikrývky, satén a presvedčivé tajomstvo damaškových posteľných návliečok. Lúštili sme hádanky o textíliách pre domácnosti, SPA i HOTEL. Teraz už môžeme s odvahou povedať?, že máme skúsenosti v oblasti inovácií. Technologická zložitosť? bambusových, sójových a ľanových vlákien prestala by? pre nás hádankou, ale stala sa výzvou, ktorú s úspechom zvládame. Objavili sme čaro organickej bavlny,výroby a výrobkov priaznivých pre život a životné prostredie ...


Môj svet je EKO

Náš svet sa stal EKO

Od začiatku vštepujeme túto vášeň našim zamestnancom, ktorí dnes tvoria harmonickú, príjemnú, dobre informovanú, uterákmi a návliečkami prepojenú skupinu. Textilné chodníky nás zaviedli do Bielawy, kde sme našli serióznu, dobre známu  značku s 200 ročnou tradíciou „Bielbaw“, ktorej sme vrátili dávnu slávu v novom lesku. Chuť? na cestovanie nás neprešla a už dnes balíme kufre, aby sme nachádzali nové módne vzory, materiály, moderné technológie a nové nápady.

Najviac nás teší to, že na naších cestách nás očakáva náročný, najvyššiu kvalitu očakávajúci zákazník, ktorému môžeme ponúknu? „Najvyššiu kvalitu a hojný výsledok nášho putovania“. Plody našej práce môže náš zákazník nájsť? hlavne vo firemných predajniach MITUU, BIELBAW HOME a GRENO HOME. Zákazník je ten, ktorý nás motivuje k neustálemu rozvoju a stanovovaniu nových cieľov. Klient, ktorého zvádza prirodzená sila našich textílií.

Pozývame Vás na spoločné cestovanie!

Team Greno          

Naši partneri: