Novinky e-mailom
NENECHAJTE SI ÚJSŤ:
novinky, výhodné punuky, darčeky, súťaže ...
Prihláste sa k odberu noviniek e-mailom
Meno: *
Priezvisko: *
Ulica a číslo: *
Mesto: *
PSČ: *
E-mail*:
Telefón:

Grenoo.sk Slovakia - UTERÁKY A NÁVLIEČKY GRENO - HOTELOVÉ A REKLAMNÉ UTERÁKY, BAVLNENÉ NÁVLIEČKY, PREHOZY A PRESTIERADLA

sk cz hu pl

Valentínska edícia pre neho i pre ňu - Novinky


      

 Vianoce, čas kedy sme sa obdarovávali vo veľkom štýle, je za nami a 14.február, deň kedy si zamilovaní prídu na svoje sa blíži. Áno, máte pravdu, blíži sa Valentín, sviatok, ktorý zaľúbencom pletie hlavy, chcú, priam túžia niekoho obdarovať, preto chodia a hľadajú niečo krásne, niečo jedinečné. Všade visia sýtočervené či ružové srdcia a poukazujú na to, že „Love is in the air“.

Firma Greno ma vo svojej ponuke produkty na každé obdobie v roku, ale Valentínske obdobie je vo firme Greno špeciálne. Kúzelná Valentin collection ponúka obľúbené osušky, uteráky, obliečky zo 100% bavlneného saténu a hrejivé deky, vás prinútia túliť sa k sebe počas týchto chladných dní.
Chceli by ste dať svojej spálni valentínsky nádych? Nielen farba lásky na Vaších obliečkach, ale aj material je dôležitý pri vašom výbere. Firma Greno ponúka 100% bavlnený satén, ktorý vyniká svojími vlastnosťami, je príjemný na dotyk a čo je perfektné, aj hreje. Bavlnený satén, to je výzor saténu a pocit bavlny.

Saténové obliečky romantická červená/romantická béžová

Milujte svoje obliečky a oni budu milovať Vás. Dizajnéri značky Greno tentokrát vsadili na Valentínsku červenú, a to v kombinácii červeno-biela a béžovo-biela dávajú zákaznikovi široký výber a pocit exkluzivity.
  

Saténové obliečky Love words granát/levanduľa

Ak Vás nebaví sladká červená a napriek tomu chcete obliečkami povedať „I LOVE YOU“, zvoľte kolekciu firmy Greno Love words granát/levanduľa, bude to tou správnou voľbou. Návliečky zo 100% saténovej bavlny sú vhodné práve do splálni mladých párov, do internátnej izby tínedžerov či hotelovej izby s ponukou Valentínskeho pobytu, kde význam zamilovaných nápisov urobí tú správnu atmosféru.
 

Romantická deka

Počas dlhých zimných večerov myslí firma Greno nielen na Vás, ale aj na vaše pohodlie. Čo tak zabaliť sa do hrejivej, romanticky ladenej deky značky Greno s motívom čarovného srdca v červeno-béžovej kombinácii? Výborne. Trafili sme sa presne do vašej predstavy a túžby? Veď sme tu pre Vás. A večer s partnerom nemusí byť jednofarebný.

Valentín osuška a uterák

Sýtočervená farba na osuške i ručníku s krásne tkanou bordúrou majú hmotnosť až 500GSM, čo je optimálne pre Váš výber hlavne kvôli využívaniu a údržbe. Romantický ladený uterák i osušku si obľúbite hlavne kvôli ich mäkkým vláknam, ktoré predstavujú 100% bavlnu. Povedzte svojim blízkym, že Vám na nich záleží produktami značky Greno.


Pridané dňa: 10.02.2015 12:56:17
Naši partneri: