Novinky e-mailom
NENECHAJTE SI ÚJSŤ:
novinky, výhodné punuky, darčeky, súťaže ...
Prihláste sa k odberu noviniek e-mailom
Meno: *
Priezvisko: *
Ulica a číslo: *
Mesto: *
PSČ: *
E-mail*:
Telefón:

Grenoo.sk Slovakia - UTERÁKY A NÁVLIEČKY GRENO - HOTELOVÉ A REKLAMNÉ UTERÁKY, BAVLNENÉ NÁVLIEČKY, PREHOZY A PRESTIERADLA

sk cz hu pl

Nová saténová bielizeň zo 100% bavlny inšpirovaná geometriou - Novinky

Tak ako kultúra jednotlivých národov v Európe, tak aj ich tradičné vzory sa čo raz viac udomácňujú v našich spálňach. Stále obľúbenejšie saténové prevedenie posteľnej bielizne dostalo tak od návrhárov Greno nový šat. Hlavným motívom noviniek sa stala geometria v módnych farbách.

Saténová bielizeň Vznešená zelená Obliečky zo 100% bavlneného saténu Vznešená červená Posteľná bielizeň z bavlneného saténu Vznešená hnedá

Špeciálne pre mužov návrhári Greno pripravili nový dynamický vzor posteľnej bielizne kolekcie GOLD LINE. Obliečky Vznešená sa hrdo pýšia károvaným vzorom v kontrastných farbách: krvavej červenej a šťavnatej limetky. Kombinácia žiarivých farieb a odtieňov grafitu tvoria extra módny dizajn.

Saténové obliečky Avantgardná šedá Posteľné prádlo z bavlneného saténu Avantgardná hnedá

Posteľné obliečky z bavlneného saténu Avantgardná sú moderným poňatím dizajnu spálne. Geometrický vzor v tmavých odtieňoch pôsobí elegantne, ale zároveň pokojne. Prémiová saténová bielizeň Goldline je stálofarebná a nemení tvar ani po mnohonásobnom praní.

Greno Goldline Kumštová šedá Saténové obliečky Kumštová fuksia

Obliečky Kumštová vyjadruje um a precíznosť s akou boli navrhnuté. Listový vzor dopĺňajú pásy v trendových farbách. Posteľné návliečky zo 100% bavlneného saténu sú obľúbené pre ich unikátne vlastnosti, ako je hodvábna jemnosť, mäkkosť a pritom nechladia a nekĺžu sa z postele.

Saténové návliečky Múdre sovy Detské obliečky Múdre sovy z bavlneného saténu

Roztomilé posteľné návliečky Múdre sovy sú vyrobené zo 100% bavlneného saténu. Detský vzor sovičiek poteší tínedžerov, či školákov bez ohľadu na to či sa jedná o dievčatá alebo chlapcov. Bielizeň je zatvárana praktickým zipsom a má certifikát bezpečnosti textílií Oekotex Standard.

Pridané dňa: 06.08.2014 14:40:37
Naši partneri: