Novinky e-mailom
NENECHAJTE SI ÚJSŤ:
novinky, výhodné punuky, darčeky, súťaže ...
Prihláste sa k odberu noviniek e-mailom
Meno: *
Priezvisko: *
Ulica a číslo: *
Mesto: *
PSČ: *
E-mail*:
Telefón:

Grenoo.sk Slovakia - UTERÁKY A NÁVLIEČKY GRENO - HOTELOVÉ A REKLAMNÉ UTERÁKY, BAVLNENÉ NÁVLIEČKY, PREHOZY A PRESTIERADLA

sk cz hu pl

Aktuality

Ľan - zlato pre pokožku

Ľan - zlato pre pokožku

Jeden z najšľachetnejších materiálov s vysokou životnosťou, ktorého vynikajúce vlastnosti poznáme už stovky rokov.

Jeho dobré vlastnosti možno násobiť: vykazuje antibakteriálne pôsobenie, je odolny voči odieraniu a oteru, vzdušný, antialergický, vyznačuje sa vysokou absorbciou vlhkosti - rýchlo saje vodu, a rovnako rýchlo vysýcha. Jeho estetická hodnota rastie s časom - praním a žehlením sa vlastnosti ľanového materiálu nezhoršujú, ba naopak materiál sa stáva čoraz mäkší a príjemnejší na dotyk, preto je uznávaný a doceňovaný v textilnom a odevnom priemysle. Ľahké odevy z chladivého ľanu radi nosíme v lete bez ohľadu na krčivosť tohoto materiálu, ktorá mu dodáva nezameniteľný ležérny charakter. Ľanové vlákna sú úplne biologicky odbúrateľné a pri ich likvidácii nezanechávajú takmer žiadny odpad, sú teda veľmi šetrné k životnému prostrediu. Ľan by sa dal prirovnať k dobrému vínu: Ľan a jeho starnutie je ako zretie dobrého vína ??- čas pracuje v jeho prospech. Známe a rokami a osvedčené antiseptické vlastnosti ľanu (vzhľadom k prítomnosti antioxidantov) sa tiež využívajú pri výrobe obväzov a tieto obväzy rozhodne urýchľujú hojenie rán.

Uterák Raj a Paradise

Na základe vyššie uvedených výhod ľanu, Greno ako výrobca orientujúci sa na EKO svet, uviedol na trh unikátnu, prírodnú kolekciu uterákov. RAJ a PARADISE je delikátny duet naturálnych plodin ľanu a bavlny a ich spracovania do formy mikrovlákien, zaručuje vynikajúce absorpčné vlastnosti uterákov a osušiek a dokonalú hygienu - vďaka ich antibakteriálnym a antiseptickým vlastnostiam. Tento materál nevyvoláva podráždienia je vhodný pre alergikov a ľudí s veľmi citlivou pokožkou. Jeho dokonalé spracovanie a pekná bordúra má už mnoho stúpencov medzi ecofanmi.


V ponuke máme i pRaj pre detirodukt pre malých priaznivcom matky Zeme, RAJ pre deti. Ich jemná pokožka si zaslúži ušľachtilý a príjemný dotyk ľanu. Biely uterák s bordúrou v naturálnych farbách s kačičkovým vzorom sa bude určite páčiť tak dievčatkám ako i chlapcom.

Keď je Tvoj svet EKO a miluješ dotyk prírody a luxusu tieto kolekcie nesmú chýbať v Tvojej kúpeľni.

Naši partneri: