Novinky e-mailom
NENECHAJTE SI ÚJSŤ:
novinky, výhodné punuky, darčeky, súťaže ...
Prihláste sa k odberu noviniek e-mailom
Meno: *
Priezvisko: *
Ulica a číslo: *
Mesto: *
PSČ: *
E-mail*:
Telefón:

Grenoo.sk Slovakia - UTERÁKY A NÁVLIEČKY GRENO - HOTELOVÉ A REKLAMNÉ UTERÁKY, BAVLNENÉ NÁVLIEČKY, PREHOZY A PRESTIERADLA

sk cz hu pl

Trendy interiéru 2014 - posteľné obliečky a uteráky - Aktuality

Najnovšie farebné trendy v textilnom priemysle sa príliš nelíšia od tých, ktoré majú svoj pôvod v ateliéri veľkých módnych návrhárov. Podľa Pantone v roku 2014 kraľuje magická, intenzívna - žiariaca orchidea (Radiant Orchid). Ako kombinácia fialovej, lila a fuksie je veľmi teplá a kúzelne zmyselná. Odtieň Radiant Orchid sa výborne mieša so šedou, béžovou a zelenou. V kombinácii s levanduľou, červenou a žltou stimuluje zase predstavivosť a kreativitu. Zákonite sa tak stane hlavným akcentom na jarnú premenu spálne. Saténové posteľné návliečky Rafinovaná fialová, vyšívaná Lucia, či Donatella dodá romantický charakter vašej spálni - oáze pokoja.

Farebné trendy spálni a kúpelni 2014 (posteľná bielizeň, uteráky a osušky)

Zlatým pravidlom tejto farby je zásada "menej je niekedy viac" - stačí len niekoľko doplnkov v tomto výraznom odtieni, aby ste oživili nudné a smutné miestnosti. Nadčasová minimalistická biela alebo šedá stena poskytne dokonalú kulisu pre tak intenzívny tón fialovej.

V jarnej premene kúpelne v duchu žiarivej orchidei pomôžu ohnivé uteráky Villa do Conde alebo celá kolekcia mäkkých uterákov Forget Me Not, v ultra moderných odtieňoch tejto sezóny.

Uteráky a ošušky Greno Villa do Conde Uterák a osuška Forget me not lila

Radiant Orchid je dominantnou farbou tejto sezóny, to ale neznamená, že iné farby nie sú "in". Tí, ktorým sa intenzívna fialová zdá príliš avantgardná, návrhári ponúkajú klasické bielo-čierne kontrasty alebo jemné pastely. Osoby, ktoré sa lepšie cítia v okolí prírodných odtieňov si zaiste vyberú z niekoľkých trvalo módnych farieb zeme. Geometrické vzory, jemné a zaujímavé botanické motívy v pokojných paletových farbách a tiež EKO zásady Greno sálajú so vzorov posteľných návliečok Top Design, Eco Line Dot, Milá ľanová. Duety módnych farieb a precízne zdobenej bordúry sú zapožičané v kolekcií uterákov a osušiek Illusion, ktoré v tejto sezóne získali nové krémovo-hnedé sfarbenie.

Posteľné obliečky z bavlneného saténu XQ Taifun Posteľná bielizeň Greno XQ Top Design - 100% bavlnený satén

Trendovými farbami tohto roka sú tiež všetky odtiene modrej. Po únavnom dni si ochotne odpočiniete v nebesky modrých saténových obliečkach XQ Taifun alebo v morskom odtieni posteľnej bielizne Hrdá Tyrkysová. Tieto farby vytvárajú harmonickú idylku postele, nábytku a doplnkov.

Granátová farba a módna denim z kolekcie bambusových uterákov Soft je obľúbenou voľbou mužov, zatiaľ čo nové farby osviežujúcej mäty, olivy a šťavnatých pomarančov potešia ženy. Kvetový vzor a delikatesné farby - tyrkysu, levandule, smotany sa predstavujú v novej kolekcií uterákov Le Grand.

Bambusové uteráky a osušky Greno Soft Froté uteráky a osušky zo 100% bavlny Greno Le Grand

Pre dynamických ľudí, ktorí majú radi veselé farebné kombinácie, sme pripravili energické odvážne tandemy saténovej bielizne - Rubínová Červeň, Štýlové púpavy a Súčasná pomaranč.

Greno BQ saténové prádlo Rubínová červeň 140x200, 200x220 Greno BQ Štýlové púpavy - saténové posteľné obliečky

Trendy sa menia každoročne, ale nie na toľko, aby sme nemohli nájsť zaujímavé motívy, pre menšie, či väčšie pozitívne zmeny v našich domovoch.

Pridané dňa: 05.05.2014 09:29:29
Naši partneri: