Novinky e-mailom
NENECHAJTE SI ÚJSŤ:
novinky, výhodné punuky, darčeky, súťaže ...
Prihláste sa k odberu noviniek e-mailom
Meno: *
Priezvisko: *
Ulica a číslo: *
Mesto: *
PSČ: *
E-mail*:
Telefón:

Grenoo.sk Slovakia - UTERÁKY A NÁVLIEČKY GRENO - HOTELOVÉ A REKLAMNÉ UTERÁKY, BAVLNENÉ NÁVLIEČKY, PREHOZY A PRESTIERADLA

sk cz hu pl

Ste romantická duša? Posťeľné návliečky s kvetovým vzorom - Aktuality

Uprednostňujete harmonický interérový dizajn, pred moderným priamočiarym štýlom? Vzory kvetov v interiéri sú veľmi upokojujúcim prvkom, ktoré nie sú určite pre každého, ale kto sa pre ne rozhodne, vytvorí si romantické miesto pre sladké sny. Či už moderný alebo tradičný interiér, každému pristane kvetinový dekor. Kvet, ako motív skrášlujúcí užitočné predmety, človeka sprevádza už stáročia, typickým príkladom je napríklad keramika. Ako ľudia objavovali nové možnosti spracovania bavlny, kvetové vzory rýchlo vytvorili trend aj v posteľnej bielizni.

Posteľná návliečka Greno XQ Eco line flower Vyšívané saténové návliečky Greno Angela

Posteľné obliečky Eco line Flower z kolekcie Greno XQ hladia nielen na dotyk, ale aj na pohľad lichotia duši romantika, ktorých posteľ zdobia. Jemný vzor malých kvetov na smotanovom podklade opticky zväčšuje miestnosť, čo ocenia najmä majitelia menších spálni. Vyšívané saténové návliečky Angela kontrastujú hnedým základom s hráškovo zelenou farbou spestrenou bielym kvetom Dalie.

Saténové návliečky XQ Love Story Greno vyšívané návliečky z perkalu

Už starí Rimania a Gréci sa často inšpirovali ružou - kráľovnou kvetín a symbolom lásky, vášne a krásy. Posteľné návliečky zdobené týmto kráľovským kvetom naplnia vašu spálňu zmyselným pokojom a teplom, potrebným pre načerpanie síl do ďalšieho dňa. Saténové obliečky XQ Love story dokonalé vystihne jemnosť, krása a elegancia, ktorú vytvára ruža na fialovom základe. Čaro svadobnej noci, či spomienky na prvé rande navodí červeno - krémová synergia vyšívanej perkalovej návliečky Vanessa.

               Greno Goldline saténové návliečky Taktná fialová Greno vyšívané saténové návliečky Janette

Detail kvetu ako vzor posteľného prádla sa hodí do väčších interérov, kde nezanikne, naopak zvýrazní posteľ ako dominantu miestnosti. Čínska ruža v odtieňoch fialovej, fuksie, sivej, bielej, či modrej farby, sa stala motívom i návliečok Goldline Taktná. Milovnikom jemnej moderny, ulahodí vyšívaná saténová návliečka Janette. Decentná aplikácia kvetu na bielo hráškovom pozadí v kombinácií s bavlneným saténom je ľahké si zamilovať.

V ponuke Greno nájdete inšpíraciu a vášmu vkusu lahodiacu "kyticu kvetov", ktorá vám určite nezvädne a osvieži vašu izbu voňavým závanom leta, či jari. Viac trendov na rok 2013 nájdete v článku Najhorúcejšie trendy posteľnej bielizne na rok 2013.

Pridané dňa: 30.12.2013 12:34:01
Naši partneri: